Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový zařízený byt s pěkným výhledem do okolní zeleně v 1. patře v nově postaveném komorním rezidenčním projektu Viladům Děvín v klidné vilové čtvrti v Praze 5 pod Dívčími hrady. Budova stojí nedaleko lesoparku Kesnerka a Prokopského a Dalejského údolí, v rychlém dosahu komerčních center Nový Smíchov / Anděl a Zličín. Lokalita nabízí pravidelné autobusové spoje ke stanicím metra Anděl a Radlická, zastávka autobusu se nachází pár minut od domu.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Kvalitní materiály a vybavení, masivní dubové podlahy, velkoformátová dlažba, velkoformátová okna, centrální podlahové vytápění, chlazení stropem, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, inteligentní ovládání domácnosti, alarm, výtah. Možnost pronájmu 1 garážového stání za 2.000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 5500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38307
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.