Byt, 1+kk

Byt u Václavského náměstí. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt v 1. patře klasického bytového domu situovaného naproti Čelakovského sadům, pár kroků od Národního muzea a Václavského náměstí, pár minut chůze od Hlavního nádraží. Byt se nachází v lokalitě s plnou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Riegrových sadů a stanice metra Muzeum, Můstek a I.P.Pavlova.

Garsoniéra nabízí vstupní prostor s plně vybavenou průchozí kuchyní a jídelním koutem, obývací pokoj / ložnici s výhledem na Čelakovského sady a Národní muzeum, dále koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a chodbu s vestavěnými skříněmi.

Vysoké stropy, velká okna, moderní a repasovaný nábytek, parkety, stěrka, dlažba, centrální vytápění, spotřebiče Bosch, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, ručníky, ložní prádlo, TV, WiFi. Bez výtahu. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 3500 Kč měsíčně pro 1 osobu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38145
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.