Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený nadstandardní byt v 5. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem nedaleko nám. Svatopluka Čecha a Heroldových sadů, v pěším dosahu Havlíčkových sadů. Budova stojí v lokalitě s rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností, nedaleko zastávky autobusů a tramvají, pár zastávek od stanice metra Náměstí Míru.

Plně klimatizovaný byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, ložnice s ateliérovými okny a vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Kvalitní vybavení a provedení, dřevěné podlahy Wenge, mramorové obložení, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění, spotřebiče zn. Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, TV, veslovací stroj zn. Kettler, podlahové vytápění v chodbě a koupelně, satelitní příjem v domě, kolárna, společný balkon v mezipatře. Záloha na společné služby a spotřebu energií 5200Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37957
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.