Byt, 4+kk

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený moderní byt se 2 koupelnami, 2 balkony a výhledem do zahrad ve vnitrobloku, situovaný ve 3. patře plně zrenovovaného funkcionalistického domu s výtahem v klidné rezidenční zástavbě na pomezí Vinohrad a Vršovic. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, pár minut jízdy od stanic metra Náměstí Míru a Flora. Rychle dostupné jsou také parky Heroldovy a Havlíčkovy sady.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a balkonem, 3 ložnice s rámy postelí a vestavěnými úložnými prostory - jedna také s balkonem. V bytě je dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, koupelna s vanou toaletou a vstupní hala a chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Nadstandardní provedení a vybavení, výhledy do zeleně, dřevěné podlahy a okna, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velké množství vestavěných úložných prostor, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep. Byt je možno dozařídit nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu garážového stání a sklepa (za 2.900 Kč/měs.) v rezidenci 10 minut chůze od domu. Záloha na poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 4.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37908
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v nedalekých garážích.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.