Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený světlý byt s 12 m2 terasou a unikátním výhledem na řeku a okolní zeleň. Byt leží ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu Prague Marina s recepcí, kamerovým systémem a podzemním parkováním v klidné ulici přímo na nábřeží Vltavy v Praze 7 Holešovicích. Lokalita s veškerou vybaveností v blízkém okolí a s rychlým dopravním spojením do centra, pár zastávek tramvají od stanic metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská, v blízkém dosahu galerie Centrum současného umění DOX a divadla La Fabrika. V bezprostředním okolí naleznete restaurace, bistra a kavárny, je zde i oblíbená cyklostezka a golfový klub.

Praktickou dispozici tvoří dva velké pokoje s přístupem na severovýchodně orientovanou terasu s krásným výhledem na řeku – obývací pokoj s částečně oddělenou kuchyní a ložnice. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou, samostatná toaleta pro hosty, technická místnost a předsíň.

Dubové podlahy, podlaha terasy z tropického dřeva, kuchyňské spotřebiče Baumatic a Bosch, myčka, mikrovlnná trouba, vestavěné skříně, videotelefon, centrální topení (podlahové vytápění kombinované s topnými konvektory), sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 5500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37788
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.