Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s 16 m2 terasou a krásnými výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře bytového domu Vila Vídeňská s výtahem, zahradou a parkováním. Budova stojí v klidné vilové zástavbě v Praze 4 Krči v sousedství Michelského lesa a rybníka Labuť, v blízkém dosahu Thomayerovy nemocnice. Lokalita plná zeleně v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti a stanice metra Kačerov (trasa C), nedaleko autobusové a železniční zastávky.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní přístupy na terasu, 2 samostatné ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vířivou vanou a LED barevnou terapií, samostatnou toaletou s bidetovou sprškou a vstupní chodbu.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, rozkládací pohovka, plynový kotel, sanita Villeroy&Boch, pračka, myčka, základní nádobí, TV, domácí kino, projektor, žehlička a žehlicí prkno, vysavač, zahradní nábytek, alarm s možností napojení na PCO, WiFi, sklep, kočárkárna, bezbariérový přístup. Možnost pronájmu velkého garážového stání za 2000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby a vodu cca: 2200 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37563
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.