Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře historické budovy s výtahem v klidné ulici v Praze 8. Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, nedaleko budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním pultem a plně vybavenou kuchyní, ložnice s šatnou / technickou komorou, koupelna s rohovou vanou a toaletou a vstupní hala. Ložnice je orientována do zeleně do vnitrobloku.

Nová kuchyň, zachované původní prvky, vysoké stropy, velká protihluková okna, původní repasované parkety, dlažba, elektrické vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37561
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.