Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt ve 4. patře pečlivě zrenovovaného rohového bytového domu s výtahem. Budova stojí ve výhodné lokalitě poblíž centra Prahy s výbornou dopravní dostupností, jen pár kroků od vltavského nábřeží a stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu vyšehradských zahrad a plné občanské vybavenosti.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, šatna / technická komora a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna centrální topení, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon. Zaloha na poplatky za společné služby, vodu a topení: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37560
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.