Byt, 3+1

Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt s balkonem ve zvýšeném přízemí udržovaného renovovaného bytového domu v oblíbené rezidenční čtvrti na Vinohradech. Budova se nachází pouhé 2 minuty chůze od stanice metra Náměstí Míru a četných tramvajových spojů. Vyhledávaná lokalita s plnou občanskou vybaveností a veškerými službami v blízkém okolí, v pěším dosahu centra města.

Byt má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelnou a balkonem s výhledem do zeleně vnitrobloku, dále 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a otevřenou vstupní halu s vestavěným úložným prostorem pod stropem.

Vysoké stropy, velká okna, dřevěné a vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka se susickou, myčka, mikrovlnná trouba, TV. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37218
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.