Byt, 2+kk

Tento nový moderní byt s 34 m2 terasou a krásným výhledem na řeku a okolní zeleň je situován v přízemí bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí nově vybudovaného obytného komplexu DOCK Marina Boulevard s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a přístavem pro soukromé lodě v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v pěším dosahu se nachází stanice metra a zastávky tramvají Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, cyklostezka, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, šatna s technickým zázemím, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep (v těsné blízkosti bytu), kolárna / kočárkárna, výtah, vstupy na čip, kamerový systém. Možnost pronájmu garážového stání za 2500Kč/měs. Záloha na společné služby a vytápění se platí zvlášť. Elektřina bude převedena nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37204
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Terasa
  34 m²
 • Celková plocha
  111 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání za 2500Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.