Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu atraktivní klimatizovaný nezařízený penthouse se 2 koupelnami, přímým přístupem z výtahu a terasou po celém obvodu, skýtající panoramatické výhledy na Prahu. Byt leží ve 4. patře nově postavené rezidence s parkováním na okraji klidné vilové zástavby v Praze Libni, pouhých 5 minut chůze od stanice metra Kobylisy (11 minut do centra), s četnými tramvajovými a autobusovými spoji. Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost v blízkém okolí, poblíž se nachází také koupaliště Stírka a oblíbený aquapark Šutka, v rychlém dosahu je chráněné území Havránka, Čimický a Ďáblický háj, Velká Skála, ZOO a Botanická zahrada v Troji.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala. Do bytu se vstupuje ve 3. patře. Terasa je přístupná ze všech hlavních místností.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, markýzy na terase, centrální vytápění, vestavěné skříně, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep. Jedno garážové stání zahrnuto v ceně, možnost pronájmu druhého stání za poplatek. Možnost nabíjení elektromobilů.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37165
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby, vodu a vytápění 13.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Terasa
  126 m²
 • Celková plocha
  264 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.