Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu půdní byt pod Vyšehradem. Tento kompletně nově zrekonstruovaný byt se nachází ve 4. patře udržovaného renovovaného bytového domu bez výtahu v tiché ulici pár kroků od vyšehradských sadů, nedaleko dětského hřiště. Klidná lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s tramvajovými spoji do centra a ke stanici metra Palackého / Karlovo náměstí, s bohatou občanskou vybaveností v rychlém dosahu.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně v chodbě, elektrický boiler (vytápění, ohřev vody), myčka, videotelefon, půdní úložný prostor. Záloha na společné domovní služby a vodu: 370 Kč/os. měsíčně. Elektřina ve výši cca 3000 Kč měsíčně se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37154
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.