Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem nový byt s 10 m2 terasou a krásnými výhledy na Vltavu a do okolní zeleně, situovaný ve 4. patře nově postaveného rezidenčního komplexu Port Karolina na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově v Karlíně. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a 8 ve vyhledávané části města, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlé dostupnosti do centra - stanice metra Křižíkova je vzdálena jen pár minut chůze od budovy. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 2 samostatné ložnice s výhledem do zeleně vnitrobloku, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně v jedné z ložnic, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu, sklep, kočárkárna, kolárna - možnost mytí kol a psů. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody 4.000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37047
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.