Byt, 2+kk

Nový byt v Rezidenci Vitality. Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt s 10 m2 terasou a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře nově postaveného projektu Rezidence Vitality s nadstandardními službami. Budova se nachází v atraktivní rezidenční čtvrti Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřínských sadů a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra, autobusovou zastávkou pár kroků od budovy a přímým spojením na letiště, nedaleko Strahovského tunelu. Služby nízkoenergetické rezidence zahrnují 24/7 recepci, ostrahu a parkování, k dispozici jsou společenské prostory s krbem a kuchyní pro příležitostná individuální využití, tělocvična, kinosál, zdravotní asistenční péče, úklid bytu a žehlení (v ceně) ad.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 1 ložnice s komfortní en-suite koupelnou se sprchovým koutem, vanou, bidetem a toaletou, vybavená šatna, toaleta pro hosty a prostorná otevřená vstupní hala.

Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální podlahové vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, SOS systémy, kabelové TV připojení, vysokorychlostní internet, sklep, garážové stání. Poplatky za společné domovní služby vč. recepce a ostrahy: 4887 Kč/měs. Poplatky za garáž. stání: 1450 Kč/měs. Vyúčtovatelné zálohy: elektřina - 600 Kč/měs., vytápění a teplá voda - 1038 Kč/měs., vodné - 500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37002
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  93 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.