Byt, 2+kk

Nabízíme kompletně nově zrekonstruovaný, plně zařízený byt ve 3. patře udržovaného bytového domu s výtahem a společnou zahradou s dětským hřištěm. Budova se nachází v klidné ulici v pěším dosahu Pražského hradu a koupaliště Petynka, nedaleko parku Ladronka. Lokalita s rychlým spojením do centra a na letiště, s tramvajovými spoji ke stanicím metra na trase A. Kvalitní občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří světlý rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (vana, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s šatnou a vestavěnými skříněmi.

Nové vybavení a zařízení, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm. Zálohy na společné služby a spotřebu energií ve výši 4000 Kč měsíčně se platí zvlášť. K dispozici od listopadu 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36942
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  X
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.