Byt, 2+kk

Nový, zařízený byt s předzahrádkou v přízemí nově postaveného rezidenčního komplexu Port Karolina na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově v Karlíně. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a 8 ve vyhledávané části města, s plnou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlé dostupnosti do centra - stanice metra Křižíkova je vzdálena jen pár minut chůze od budovy. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní vestavnými spotřebiči a přístupem do předzahrádky, ložnice s vestavěnými skříněmi a francouzskými okny, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta, komora s pračkou a sušičkou a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba. Zálohy za společné služby, vodu a topení 3500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36929
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Zahrada
  20 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.