Byt, 3+kk

Designově zařízený a kompletně vybavený (včetně nádobí) mezonetový byt s výhledem na Prahu a okolí, v 1. patře nového projektu Rezidence Sacre Coeur 2 v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Uzavřený areál rezidence nabízí 24/7 recepci, parkování a kamerový bezpečnostní systém. Rychlá dostupnost do centra, 10 minut chůze parkem k metru Anděl a tramvajím na Újezdě, autobusová zastávka před budovou, přímé spojení na letiště.

Interiér bytu ve spodním podlaží nabízí vstupní předsíň s vestavěnými skříněmi a v horním patře obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu s vanou a toaletou, další toaletu s umývárnou zvlášť a komoru / prádelnu s pračkou a sušičkou.

Luxusní materiály, dřevěné podlahy, dlažba, protihluková izolační okna s trojskly, klimatizace v obývacím pokoji, žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuch. náčiní, sklep. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36922
 • Měsíční nájemné
  58 500 Kč / 2 365 €
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za společné služby, vodu a vytápění 11.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • K dispozici od
  12.08.2024
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.