Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový moderní byt s 10 m2 terasou a krásným výhledem na řeku a okolní zeleň, situovaný v 1. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí nově vybudovaného obytného komplexu DOCK Marina Boulevard s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a přístavem pro soukromé lodě v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v pěším dosahu se nachází stanice metra a zastávky tramvají Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, cyklostezka, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Designové osvětlení zn. Lasvit, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, kolárna / kočárkárna, výtah, vstupy na čip, kamerový systém. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36883
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.