Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový, kompletně zařízený, plně klimatizovaný byt s jižně orientovanou lodžií a výhledy do zeleně ve 4. patře nově postaveného bytového domu Rezidence Prachnerova s kamerovým systémem, podzemním parkováním a prodejnou Lidl v přízemí. Budova stojí v Praze 5 Košířích, minutu chůze od tramvajové zastávky, v blízkosti místního lesoparku, parků Klamovka a Husovy sady, v oblasti s bohatou občanskou vybaveností. Byt se nachází pouhých 5 minut jízdy autem od obchodně zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi a pracovním koutem, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnými úložnými prostory. Lodžie je přístupná z obou hlavních místností.

Klimatizace, velkoplošná okna, vinylové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, rozkládací sedačka, zahradní nábytek, TV, úložný prostor v lodžii, sklep, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a topení 2 600 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36775
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Lodžie
  12 m²
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.