Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, plně renovovaný byt se 2 koupelnami v přízemí udržovaného renovovaného bytového domu, v bezprostředním sousedství Bezručových sadů. Dům stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru, Havlíčkových sadů a sadů Bratří Čapků.

Byt tvoří obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a spíží, 2 samostatné ložnice orientované do vnitrobloku, en-suite koupelna, samostatná koupelna, technická komora a velká vstupní hala. Obě koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Vysoké stropy (přes 4 m), velká okna, vinylové podlahy, velkoformátová dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, rozkládací sedačka, vestavěný úložný prostor, sklep, vstup do domu na čip. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36694
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a spotřebu energií pro 2 osoby 5.000 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.