Byt, 2+kk

Byt u Havlíčkových sadů. Nabízíme k pronájmu klimatizovaný, plně zařízený byt s přístupem do zahrady, situovaný v přízemí kompletně zrenovovaného bytového domu se zachovanými původními prvky, novým výtahem a upravenou zahradou se společným posezením a vířivkou. Dům se nachází v klidné ulici na Vinohradech, pár kroků od oblíbeného parku, ve vyhledávané rezidenční lokalitě s rychlým spojením do centra a plnou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s francouzskými okny s přímým přístupem do zahrady, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Klimatizace, parkety, keramická dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, velká okna, úložné prostory, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, základní nádobí, žehlička a žehlicí prkno, TV, videotelefon, alarm, vstupy na čipovou kartu. Záloha na společné služby a vodu: 1000 Kč/osoba/měsíc. Topení a spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36672
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.