Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt s výhledy do parku a na kostel sv. Václava na náměstí Svatopluka Čecha, situovaný v 1. patře udržovaného bytového domu s výtahem v atraktivní části pražských Vršovic, nedaleko Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Budova se nachází v blízkém dosahu veškeré občanské vybavenosti, minutu chůze od tramvajové zastávky Čechovo náměstí s přímým spojením k metru Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, prostornou ložnici, koupelnu s vanou a toaletou a velkou vstupní halu.

Zachované původní prvky, velká okna, vysoké stropy, laminátové podlahy, dlažba, plynové topení, pračka, myčka, kamerový systém a balkony v mezipatrech domu. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 700 Kč/osoba/měsíc. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36613
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.