Byt, 2+1

Jedinečný, jižně orientovaný, plně zařízený byt po nákladné rekonstrukci, se zachovanými původními architektonickými prvky, vybavený moderními technologiemi. Byt leží ve 3. patře bytového domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy ve vyhledávané části Vinohrad, v blízkém dosahu několika parků a stanic metra na náměstí Míru a náměstí Jiřího z Poděbrad. V místě se nachází kompletní občanská vybavenost, krátkou procházkou lze dojít do rozlehlých Riegrových či Havlíčkových sadů.

Interiér tvoří vstupní hala s vestavěnými skříněmi, plně vybavená kuchyň, 1 ložnice, obývací pokoj s jídelním prostorem a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou. Oba pokoje jsou jižně orientované s výhledem nad koruny stromů.

Nadstandardní materiály a moderní technologie, inteligentní systém vytápění Honeywell s ovládáním přes smartphone, vestavěné skříně se zabudovaným osvětlením, sanita Villeroy & Boch a Hansgrohe (termostatické baterie), dubové parkety, italské obklady a slinutá protiskluzová dlažba, výmalby nejkvalitnějšími britskými barvami Farrow & Ball, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči Siemens a žulovou desku Bianco Sardo, kuchyňská baterie s vestavěným zásobníkem pro okamžitou horkou vodu, s vodním filtrem, dřevěná špaletová okna s dvojskly, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, lednice na víno, TV. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36537
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1200 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.