Byt, 4+kk

Nadstandardní byt s parkováním. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt s balkonem a 2 koupelnami ve 3. patře bytového domu z konce 19. století po luxusní rekonstrukci, s 24/7 recepcí, ostrahou, kamerovým systémem, bazénem, saunou, posilovnou, podzemním parkováním, výtahem a upraveným vnitroblokem. Budova leží v atraktivní lokalitě pár kroků od nábřeží Vltavy, v pěším dosahu parku na Kampě, Petřínských sadů, Malé Strany a Starého Města, v rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Interiér tvoří velký rohový obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a balkonem, 3 ložnice, 2 koupelny, technická komora, toaleta pro hosty a 2 vstupní chodby.

Inteligentní systém ovládání domácnosti a zabezpečení, kvalitní vybavení a provedení, rekuperace, dubové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, okna s izolačními trojskly, elektricky ovládané rolety, plynový kotel, pračka, sušička, kuchyň SieMatic se spotřebiči Miele, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, WiFi, sklep, vstupy na čip, nabíjecí stanice pro elektromobily v garáži. Možnost pronájmu garážového stání za 10.000 Kč měsíčně + DPH. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 70 Kč/m2 měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36517
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  191 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  194 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v budově.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.