Byt, 3+kk

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt ve zvýšeném přízemí udržovaného bytového domu se spoustou zeleně, sportovním hřištěm a dětskými hřišti v bezprostředním okolí. Dům se nachází v klidné ulici v Praze Vršovicích, v lokalitě s rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, poblíž nákupního centra a sportovního areálu Eden. Pár kroků od domu leží zastávka tramvají, výborné spojení je k metru trasy A.

Byt s výhledy do zeleně tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a spíží, 2 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba s velkými vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, společný balkon v mezipatře domu. Záloha na společné domovní služby, vytápění a spotřebu vody a energie, vč. internetu 5.000 Kč měsíčně. K dispozici od ledna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36501
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.