Byt, 4+kk

Nabízíme na pronájem nový, západně orientovaný byt s velkou terasou a krásným výhledem na řeku, situovaný ve 2. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí nově vybudovaného obytného komplexu DOCK Marina Boulevard s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a přístavem pro soukromé lodě v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v pěším dosahu se nachází stanice metra a zastávky tramvají Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s krásným výhledem na řeku a okolní zeleň, 3 samostatné ložnice, en-suite koupelna (vana, toaleta, bidet. sprška), samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta, bidet. sprška), samostatná toaleta s bidet. sprškou, technická komora a vstupní hala.

Nadstandardní vybavení a provedení, klimatizace, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, velkoplošná okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění - podlahové, centrální vypínač, sklep, kolárna / kočárkárna, výtah, vstup do objektu na čip, kamerový systém. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od 25. srpna 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36454
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  148 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.