Byt, 2+1

Byt s přístupem na jedinečnou společnou střešní terasu s úžasným panoramatickým výhledem na město, okolní zeleň, Pražský hrad, Petřín a vrch Vítkov. Tento zařízený byt s výhledem do okolní zeleně leží v 5. patře výjimečné, památkově chráněné Rezidence Expo, kompletně zrekonstruované budovy ze 60. let s 24/7 recepcí a posilovnou. Dům stojí v klidné lokalitě v Praze 8 v bezprostředním sousedství stanice metra Invalidovna, v blízkosti četných kancelářských budov a business center, nedaleko několika parků, dětských hřišť, místního sportovního a wellness centra, golfového klubu a tenisových kurtů.

Byt má plně vybavenou průchozí kuchyň, obývací pokoj a ložnici s výhledy do zeleně v okolí, dále koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodbu.

Laminátové podlahy, dlažba, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, TV, uložná komora, kamerový systém, kolárna, společná prádelna, 3 výtahy, střešní terasa s posezením a toaletou. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3200 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36313
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.