Byt, 3+kk

Kompletně designově vybavený byt s 43 m2 terasou a výhledem na Národní památník na Vítkově se sochou Jana Žižky. Klimatizovaný byt, nově zrenovovaný ve vysokém standardu, je situován ve 4. patře pavlačového bytového domu po citlivé rekonstrukci. Budova stojí v klidné ulici v centru Žižkova, v blízkém dosahu parků Vítkov, Parukářka a Riegrovy sady, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra - 10 min na Václavské náměstí. V okolí je dostupná plná občanská vybavenost a veškeré služby, zastávka tramvaje je vzdálena 5 minut chůze od domu (2 minuty jízdy k Hlavnímu nádraží). Nedaleko se nachází vyhlášené divadlo Járy Cimrmana a žižkovská dominanta - vyhlídková televizní věž.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou, 1 ložnice, pracovna, mramorem obložená koupelna s vanou a toaletou, technická místnost a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Vysoká kvalita provedení, nadstandardní materiály a vybavení, dubové podlahy, dlažba, vestavěné úložné prostory, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, zahradní nábytek, TV, videotelefon, výtah. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3782 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36300
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Terasa
  43 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.