Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Jedinečný zařízený loftový byt se zachovanými industriálními prvky ve 2. patře budovy s výtahem v moderním rezidenčním komplexu Holešovický pivovar s 24hodinovou ostrahou a podzemním parkováním. Lokalita v blízkosti Vltavy, s plnou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru Vltavská a Nádraží Holešovice).

Zajímavý interiér nabízí ve spodní úrovni obývací pokoj s 5metrovým stropem a obrovským otevíratelným oknem, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a šatnu / komoru. Na otevřené galerii je ložnice s en-suite koupelnou (sprcha) a šatnou, část je využita pro pracovnu.

Původní industriální prvky, železné trámy, litinové sloupy, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, TV, satelitní připojení, videotelefon, pračka, sušička, stmívače. K dispozici sklep 7 m2 za 1.000 Kč/měs. Parkovací stání v podzemní garáži za 2.500 Kč/měs. (dostatečně velké pro dva vozy). Poplatky za domovní služby 3.000 Kč/měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť (3.000 Kč/měs.). K dispozici od května 2022.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  3620
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.