Byt, 2+kk

Pražský loft k pronájmu. Jedinečný zařízený loftový byt se zachovanými industriálními prvky ve 2. patře budovy s výtahem v novém komplexu Holešovický pivovar s 24/7 ostrahou a podzemním parkováním. Oblíbená lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s plnou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru Vltavská a Nádraží Holešovice). V pěším dosahu množství kvalitních obchodů, restaurací, kaváren, služeb, divadla La Fabrika a galerie DOX.

Zajímavý interiér nabízí ve spodní úrovni obývací pokoj s 5metrovým stropem a 2 obrovskými otevíratelnými okny, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem s luxfery, koupelnu, toaletu a velkou komoru. Na otevřené galerii je ložnice s en-suite koupelnou (sprcha) a šatnou, část je využita pro pracovnu.

Satelitní a kabelové TV připojení, video intercom, pračka, sušička, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, stmívače, železné trámy, litinové sloupy. Parkovací stání v podzemní garáži za 2500 Kč/měs, sklep (7m2) k dispozici za 1000 Kč/měs . V blízkosti Vltavy, dobrá dopravní dostupnost (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru). Poplatky za domovní služby 3000 Kč/měs, záloha na spotřebu energií 3000 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3619
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3000 Kč Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemních garážích za 2500 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.