Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený loftový byt s balkonem, situovaný ve 4. patře rezidenčního projektu X-LOFT, moderní nízkoenergetické novostavby s podzemním parkováním a kamerovým systémem. Budova stojí naproti parčíku vedoucímu k říčce Rokytce, v klidné ulici v Praze Libni v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti a centra, 3 minuty chůze od stanice metra Palmovka. Součástí místní vybavenosti je široká nabídka obchodů a služeb, školy, park Thomayerovy sady, četná sportoviště a nedaleká cyklostezka.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do ulice, velká otevřená galerie s ložnicí a vybavenou šatnou, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Byt je orientován na západ.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, velkoplošná okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, TV. Možnost pronájmu garážového stání v budově za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35895
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.