Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu půdní byt u Letenských sadů. Tento plně zařízený byt leží v 5., nejvyšším patře udržovaného bytového domu se zachovanými původními prvky a výtahem v klidné ulici v bezprostředním sousedství parku na Letné a Národního technického muzea. Vyhledávaná rezidenční lokalita v pěším dosahu parku Stromovka, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním pultem, 1 ložnice s vestavěnou skříní, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V patře je umístěna otevřená galerie s úložným prostorem a šatnou.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, žaluzie, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, připojení UPC. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 1. listopadu 2021, případně dříve.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35676
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.