Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nabízíme k pronájmu mezonet s terasou a krásnými výhledy na Prahu. Tento zařízený podkrovní byt se 2 koupelnami se nachází ve 4. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem v klidné ulici v sousedství parku v atraktivní lokalitě v Praze na Břevnově v blízkém dosahu Pražského hradu. Nedaleko se nachází také stadion Strahov, Petřín a oblíbený park Ladronka. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, rychlá je dostupnost do centra - tramvajové a autobusové spoje k metru trasy A.

Spodní úroveň bytu tvoří prostorný klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a výhledem do zelené stráně, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z chodby a ložnice. V horním patře je umístěna druhá ložnice s šatnou, úložná komora a druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, myčka, videotelefon. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: cca 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  120 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  127 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35650
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.