Byt, 2+kk

Byt v Rezidenci Trojský mlýn. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt v 1. patře citlivě přestavěného historického mlýna s množstvím původních zachovaných prvků vč. působivého atria, s výtahem, 24/7 recepcí, ostrahou, privátní zahradou a parkováním. Rezidence se nachází v klidné lokalitě 50 m od nábřeží Vltavy, v těsné blízkosti pražské ZOO a Trojského zámečku, nedaleko Botanické zahrady. Poblíž vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, nedaleko je také vstup do parku Stromovka a mnoho možností sportovního vyžití. Dostupnost do centra Prahy je 15 minut, dopravní spojení zajišťují autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, v blízkém dosahu je také vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s dřevěnými stropy, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, oddělená vestavěná ložnice a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetem.

Dřevěné podlahy, špaletová okna, skleněné interiérové dveře, přiznané trámy a skleněné plochy propouštějící světlo, plynový kotel, pračka, myčka. Byt je možno dozařídit nábytkem. Možnost užívání společné zahrady a kolárny. V ceně je zahrnuto parkovací stání na parkovišti pro rezidenty s elektronickou závorou. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2600 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35629
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  Parkování na parkovišti pro rezidenty.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.