Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný byt s terasou ve 3., nejvyšším patře moderního komplexu Rezidenční park Baarova s 24/7 recepcí a ostrahou, parkem, dětským hřištěm a podzemním parkováním. Rezidence se nachází na okraji klidné zástavby v Praze Michli, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti multifunkčních center BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spoji ke stanicím metra Budějovická a Pankrác s rychlou dostupností do centra.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 3 samostatné ložnice, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), samostatná koupelna (vana, toaleta, bidet), technická komora, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z ob. pokoje a jedné ložnice.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, žaluzie, markýza na terase, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, sklep (10 m2), vstupy do budovy na čip, kočárkárna / kolárna. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Měsíční zálohy na společné služby, vodu a vytápení: 7800 Kč. Záloha na spotřebu elektřiny se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35601
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  130 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.