Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt s balkonem a krásným romantickým výhledem na řeku a do okolní zeleně, situovaný ve 3. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí nedávno vybudovaného oploceného obytného komplexu DOCK s 24/7 recepcí, ostrahou, okrasnou zahradou a přístavem pro soukromé lodě v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, tramvajová zastávka je vzdálená 2 minuty chůze od budovy (jedna krátká zastávka ke stanici metra Palmovka). Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Interiér bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta), další 2 ložnice, samostatnou koupelnu (sprchový kout, toaleta), technickou komoru a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Nadstandardní vybavení, inteligentní ovládání domácnosti, dubové podlahy, dlažba, francouzská okna, předokenní žaluzie na dálkové ovládání, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, sušička, kuch. spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, kombinovaná parní trouba, TV, sklep, kolárna / kočárkárna, výtah, vstup do objektu na čip, kamerový systém. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, možnost pronájmu 2. stání za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od Prosince 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35548
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.