Byt, 2+kk

Prostorný zrekonstruovaný byt ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Byt se nachází v klidné ulici v žádané lokalitě Prahy 8 - Karlín, pár metrů od zastávky tramvají, 2 bloky od stanice metra Křižíkova. V blízkém dosahu se nachází karlínské business centrum, kvalitní občanská vybavenost a řada vyhlášených kaváren, bister a restaurací. Centrum města je dostupné během pár minut tramvají či metrem. Lze využít také nedalekou cyklostezku kolem Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou, toaletou a bidetem, druhá koupelna s toaletou a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně na míru, dostatek úložných prostor, bezpečnostní dveře, pračka, myčka. Balkón společný pro 2 byty. Poplatky za společné domovní služby, vodu a energie 4.500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35487
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.