Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami, balkonem a krásnými přímými výhledy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt se nachází ve 2. patře dobře udržovaného bytového domu v klidné ulici lemované stromy nedaleko Riegrových sadů. Vyhledávaná rezidenční lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí a velmi rychlou dostupností do centra, přímo u náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje, trendy kavárnami, bistry a restauracemi a stanovištěm oblíbených farmářských trhů.

Byt tvoří obývací pokoj s arkýřovým výklenkem, plně vybavená kuchyň s jídelnou a malým balkonem, 2 ložnice orientované do zahrad v tichém vnitrobloku, en-suite koupelna (vana, toaleta), samostatná koupelna (sprchový kout), samostatná toaleta s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Vysoké stropy, dřevěné podlahy, vinylová podlaha v hale, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep. Orientace na východ a západ. Bez výtahu. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1800 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35459
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.