Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený renovovaný byt ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného rohového činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Byt se nachází v klidné ulici ve vyhledávané čtvrti v Praze 8 Karlín nedaleko parku Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra, pár minut od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí domu se nachází množství kvalitních restaurací, bister, kaváren a kulturních zařízení.

Okna obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a 1 ložnice se šatnou směřují na západ do klidné slepé ulice, 2. ložnice s komorou má východní orientaci do vnitrobloku. Dále je součástí bytu koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a vstupní chodba.

Vysoké stropy (3,3 m), velká okna, masivní dubové podlahy, dlažba, nová špaletová okna s trojskly, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, 2 TV, videotelefon, sklep. Záloha na společné služby a vodu: 900 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35408
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.