Byt, 3+1

Nabízíme zařízený podkrovní byt ve 2. patře rodinného domu se zahradou a společnou saunou v suterénu. Dům se nachází v klidné rezidenční zástavbě v Praze 5 v přímém sousedství lesoparku Kesnerka, nedaleko parku Santoška a Prokopského údolí, v rychlém dosahu komerčních center Nový Smíchov / Anděl a Zličín. Lokalita nabízí pravidelné autobusové spoje k metru Anděl, zastávka autobusu se nachází pár minut od domu, nedaleko je také tramvajová zastávka se spojením 2 minuty na metro Radlická.

Byt má plně vybavenou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, 2 samostatné ložnice, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu. Nájemci mohou užívat společnou saunu v suterénu budovy, společnou zahradu, venkovní gril a udírnu.

Plovoucí podlahy, dlažba, žaluzie, centrální vytápění, pračka. Možnost pronájmu krytého parkovacího stání na pozemku za 1000 Kč/měs. Poplatky za společné služby, vodu a topení: 2900 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35405
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku za dodatečný poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.