Byt, 1+kk

Zrenovovaná, kompletně zařízená garsoniéra v centru Prahy v pěším dosahu Václavského náměstí. Nabízíme k pronájmu plně vybavený byt ve 2. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem a službami recepce v klidné ulici na pomezí Nového Města a Vinohrad. Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, 2 min. chůze od stanice metra a zastávek tramvají na náměstí I.P.Pavlova, v pěším dosahu stanice metra Muzeum.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem a spotřebiči Bosch, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba.

Ekologická budova, "zelená elektřina", zachované původní prvky, repasovaný a moderní nábytek, vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, úložné prostory, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, smart TV, WiFi, vysavač zn. Dyson. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a internet činí 4000 Kč měsíčně. Možnost střednědobého pronájmu - min. 3 měsíce - za vyšší nájemné. K dispozici od března 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35309
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  29 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.