Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu světlý, kompletně zrekonstruovaný byt vybavený designovým nábytkem, situovaný ve 3. patře udržovaného secesního domu bez výtahu. Budova se nachází v Praze Nuslích, pouhých pár minut chůze od Náměstí bratří Synků se zastávkami tramvají, v místě s plnou občanskou vybaveností, se skvělým spojením do centra, nedaleko několika parků. Cesta ke stanici metra I. P. Pavlova trvá 5 minut, k přestupní stanici Muzeum 7 minut. Krátkou procházkou lze dojít do parků Jezerka, Folimanka nebo do Grébovky. V blízkém dosahu se nachází také obchodní centrum Arkády Pankrác a business centrum Pankrác.

Interiér bytu, zrekonstruovaný dle návrhu architekta, tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vysouvacím jídelním pultem, 1 ložnice s velkou šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, designový lustr (LED osvětlení) plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rozkládací sedačka, sklep o 8 m2. Záloha na společné služby a vodu: 800 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35269
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.