Byt, 2+kk

Byt dva bloky od stanice metra Náměstí Míru. Nabízíme k pronájmu renovovaný byt v 5. patře rohového bytového domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Budova stojí v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Vinohradech, v blízkosti Bezručových a Havlíčkových sadů, pár minut od Náměstí Míru. Lokalita nabízí velmi rychlou dostupnost do centra, plnou občanskou vybavenost a veškeré služby.

Byt má prostorný obývací pokoj s jídelnou, 1 ložnici orientovanou do vnitrobloku budovy, en-suite koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, technickou komoru a vstupní halu s vybaveným kuchyňským koutem a přístupem do velkého půdního úložného prostoru.

Parkety, dlažba, plynový kotel, zatemňovací rolety. Poplatky za společné domovní služby cca 1400 Kč měsíčně. Spotřeba energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35077
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.