Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zařízený byt se 2 koupelnami, výhledem na zelené břehy Vltavy, 11 m2 balkonem a přímým přístupem z výtahu, situovaný v 5. patře bytového komplexu Rezidence Vltava s recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Rezidence má výhodnou polohu na nábřeží Vltavy na Rohanském ostrově, pár minut chůze od stanice metra Křižíkova. Atraktivní lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8 ve vyhledávané čtvrti Karlín s plnou vybaveností v blízkém dosahu a v rychlém dosahu centra města. Kolem domu vede cyklistická a běžecká stezka, nedaleko se nachází fitness / relaxační centrum a golfové hřiště.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jihovýchodně orientovaným balkonem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), druhá ložnice, společná koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora a vstupní chodba s přímým vstupem do výtahu i na schodiště.

Dřevěné podlahy a okna, vyhřívaná dlažba v koupelnách, vestavěné skříně, betonová pracovní deska a prémiové spotřebiče Bosch a Siemens v kuchyni, indukční varná deska, pyrolytická trouba, kávovar, lednice amerického typu, TV, videotelefon, příprava na klimatizaci a na venkovní elektrické žaluzie, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 5500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od 1.5.2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35065
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.