Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený světlý byt 3+kk s balkonem a zimní zahradou, s výhledem do klidného vnitrobloku i na Jakubské náměstí. Byt leží v 5. patře plně zrenovovaného bytového domu s výtahem a elegantními vstupními prostory v historickém centru Brna. Lokalita v centru města poskytuje skvělou dostupnost MHD a veškerou občanskou vybavenost v pěším dosahu. Kromě řady historických památek a kulturních zařízení se v nedalekém okolí nachází například Janáčkovo divadlo s přilehlým parkem a na opačné straně hrad Špilberk.

Interiér tvoří vstupní hala se zabudovanými šatními skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na zimní zahradu, ložnice s vestavěnými skříněmi a balkonem do vnitrobloku a nadčasově zařízená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Byt má dále ložnici pro hosty s výhledem na Jakubské náměstí a velkou šatnu s nábytkem na míru.

Pečlivě zachované původní architektonikcé prvky a materiály, repasovaná špaletová okna, dřevěné parkety, dlažba, dřevěné dveře, nábytek na míru, myčka, mikrovlnná trouba. Možnost pronájmu parkovacího stání přímo před domem. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 4 000,- Kč/měsíc se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35059
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  Možnost parkování před domem za dodatečný poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.