Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s 9 m2 terasou a přímým výhledem na řeku ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu Prague Marina s recepcí, ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním. Projekt stojí v klidné lokalitě u slepého ramene Vltavy v Praze 7 Holešovicích, v oblasti s veškerou vybaveností v blízkém okolí a rychlým dopravním spojením do centra - pár zastávek tramvají ke stanicím metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. V blízkém dosahu je také galerie Centrum současného umění DOX a divadlo La Fabrika, nedaleko budovy vede cyklostezka a do centra je možné dojít pěšky za 25 minut.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a terasou, 2 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou, samostatná toaleta pro hosty, technická komora s úložným prostorem a vstupní chodba.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, tropické dřevo na terase, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, TV, zahradní nábytek, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: cca 4300 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35030
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.