Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zrenovovaný, zařízený byt ve zvýšeném přízemí bytového domu ze 30. let 20. století, navrženého známým architektem Vladimírem Weissem. Dům, který prošel kompletní rekonstrukcí, nabízí také společný upravený vnitroblok se vzrostlými stromy. Budova stojí v klidné části Dejvic nedaleko univerzitního kampusu ČVUT a VŠCHT a místa konání pravidelných farmářských trhů. Výhodná lokalita pár minut chůze od stanice metra Dejvická, s velmi rychlým spojením do centra a kvalitní občanskou vybaveností v blízkém okolí. Výborná je dostupnost na letiště a do četných mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s velkými vestavěnými skříněmi. Obě hlavní místnosti mají výhled do širokého pruhu zeleně.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklep. Zálohy na poplatky za společné domovní služby 2.500 Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34961
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.