Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový, plně zařízený byt s terasou a krásným romantickým výhledem na řeku ve 4. patře bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny Vltavy. Budova je součástí nedávno vybudovaného oploceného obytného komplexu DOCK s 24/7 recepcí, ostrahou a okrasnou zahradou v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, tramvajová zastávka je vzdálená 2 minuty chůze od budovy (jedna krátká zastávka ke stanici metra Palmovka). Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena např. nedalekým Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Byt tvoří rohodý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním pultem a vstupem na terasu, 2 samostatné ložnice - jedna s výklenkem, dále koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidet. sprškou, komora, samostatná toaleta s bidet. sprškou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, klimatizace, velkoplošná dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, indukční varná deska, trouba, digestoř, lednice amerického typu, TV, kolárna / kočárkárna, výtah, vstup do objektu na čip. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34497
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.