Byt, 3+kk

Vkusně zrenovovaný byt s krásným výhledem na Letenské sady situovaný ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s novým výtahem. Výhodná lokalita v bezprostředním sousedství letenského parku s bohatými možnostmi relaxace a sportovního vyžití. Pár minut k zastávce tramvají, pár zastávek ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská, velmi rychlá dostupnost do centra (15 minut chůze). Plná vybavenost v blízkém okolí, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a třemi dvojokny s výhledem do parku, 2 samostatné ložnice - jedna s vybavenou šatnou, druhá s en-suite koupelnou (sprchový kout), samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta) a toaleta pro hosty.

Dubové parkety, prvotřídní italské dlažby, vestavěné skříně a úložné prostory, samostatné etážové plynové topení, kuchyňské spotřebiče , myčka, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, satelitní připojení, UPC kabelové TV připojení, telefonní linka. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1200 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Byt se k pronájmu nabízí nezařízený. Byt je možno dozařídit nábytkem za vyšší nájemné.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3444
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.