Byt, 1+kk

Nedávno dokončený kompletně zařízený byt s balkonem do vnitrobloku je umístěn v 5. podlaží precizně a zároveň citlivě zrestaurovaného secesního domu z roku 1906, stojícího na klidném náměstí s parkovou úpravou. Oblíbená lokalita blízko centra s perfektně fungující infrastrukturou a velkým množstvím zeleně.

Obytná kuchyně je rozdělena na jídelní, spací a relaxační prostor, odkud vede vstup na jihozápadně orientovaný balkon. Dále je zde vstupní hala a koupelna.

Součástí standardu je dřevěná podlaha, dlažba, podlahové vytápění ve vstupní hale a koupelně a bezpečnostní vstupní dveře. Dřevěná okna jsou repliky původních. Topení elektrické. Dům byl kompletně zrekonstruován, je zde výtah.

Lokalita poskytuje vše potřebné pro pohodlné městské bydlení. V bezprostřední blízkosti funguje množství kaváren, bister a restaurací i sportovišť. Je zde multifunkční kulturní prostor Forum Karlín a několik parků, z nichž největší je na vrchu Vítkov. Okolím vedou cyklostezky, nedaleko je golfový klub Marina. Do centra se lze dostat během pár minut metrem, tramvají i pěšky. Záloha na domovní služby 800Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34357
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.